3 ysiä auki, fee ark/vkl 18r.48€/50€ 9r.27€/29€
Caddie-master/ravintola/Golfshop avoinna 8:30-21
Varaa: Nexgolf, vieraat Teetime
02-6303888 

 

Porin Golfkerho ry - Kalafornian golfkenttä

Postiosoite: PL 25, 28601 Pori

Käyntiosoite: Kalafornian golfkenttä, Kalaforniantie, 28100 Pori

Puh: 02 6303 888

toimisto@kalafornia.com

​www.kalafornia.com
facebook.com/Kalafornia.PGK
twitter.com/poringolfkerho

Pankkiyhteys: Länsi-Suomen Osuuspankki
​tilinumero IBAN:
FI29 5700 8120 0482 23
OKOYFIHH​

Y-tunnus: 0911201-7

Laskutusohjeet:

Verkkolasku:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003709112017
OVT-tunnus: 003709112017

paperiset laskut:
Porin Golfkerho ry (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 91831
00021 LASKUTUS

Sähköposti laskut (PDF):
PorinGolfkerhory.FI.P.111761-3@docinbound.com

Henkilöt:


Caddie-master
(02) 6303 888
Heidi Kukkakorpi, Jonna Peltonen, IIro Raitakari, Anna Aspinmaa, Anna Sävelä
caddie-master@kalafornia.com

Toiminnanjohtaja Ville Tuovinen
0500-592812
ville@kalafornia.com

Pro Matti Ojala
040-7310355
matti.ojala@kalafornia.com

Klubiravintola:
Mari-Anne Fisk, klubiemäntä
040-5867074
mari-anne.fisk@kalafornia.com


Golfshop
Kimmo Fisk
puh: 0400-784847
kimmo.fisk@kalafornia.com

Kenttämestari Rami Laurila
050-5395812
rami.laurila@kalafornia.com

Apulaiskenttämestari Hannes Kalmi
044-5303885
hannes.kalmi@kalafornia.com

Puheenjohtaja Timo Santavuo
0400-313349
timo.santavuo@ahslaki.fi

Klubikapteeni Jouni Koivukoski
044-701 4873
jouni.koivukoski@pori.fi

Lady-kapteeni Sanna Wiksten
​​​​​​​040 7371606
sanna.wiksten@gmail.com




Hallitus 2020 Pj Timo Santavuo, Juhani Kukkakorpi (varapj), Riitta Kilo, Jarkko Stenbacka, Susanne Tuunanen, Jouni Koivukoski, Matti Savinen, Juhani Kukkakorpi, Joni Nummelin ja Roni Virtanen.

Toimikunnat

Kilpailutoimikunta: (kilpailu-, tasoitus- ja kentän pelilliset asiat)
Pj Joni Nummelin 050 525 3571,
Jouni Koivukoski, Jarkko Stenbacka, Roni Virtanen, Matti Kyytinen, Harri Kivinen, Mikko Haapala, Juha Mäkinen, Petri Sampakoski, Juhani Kukkakorpi ja Ari Heinämäki

Senioritoimikunta:
Olli Virtanen, puheenjohtaja, 0500 723 841, ollijvirtanen@dnainternet.net
Matti Savinen, Maarit Lepomäki, I​lkka Huttunen, Petter Suvikas, Leena Lehtinen
​​​​​​​
Naistoimikunta:
Sanna Wiksten (Lady kapteeni) 040 737 1606,
Anne Jyrkkiö, Anne Menna, Satu Lehtinen, Laura Heinonen, Niina Valli ja Mari-Anne Fisk

Junioritoimikunta
Pj Matti Ojala 040 731 0355
Heidi Kukkakorpi, Laura Heinonen, Juhana Räsänen