18r. suljettu
9r.   suljettu
Par3, suljettu
Klubi:  Simulaattori toimii 1.11. alkaen

 

 

Porin Golfkerho ry - Kalafornian golfkenttä

Postiosoite: PL 25, 28601 Pori

Käyntiosoite: Kalafornian golfkenttä, Kalaforniantie, 28100 Pori

Puh: 02 6303 888

toimisto@kalafornia.com

​www.kalafornia.com
facebook.com/Kalafornia.PGK
twitter.com/poringolfkerho

Pankkiyhteys: Länsi-Suomen Osuuspankki
​tilinumero IBAN:
FI29 5700 8120 0482 23
OKOYFIHH​

Y-tunnus: 0911201-7

Laskutusohjeet:

Verkkolasku:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003709112017
OVT-tunnus: 003709112017

paperiset laskut:
Porin Golfkerho ry (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 91831
00021 LASKUTUS

Sähköposti laskut (PDF):
PorinGolfkerhory.FI.P.111761-3@docinbound.com

Henkilöt:


Caddie-master
(02) 6303 888
Heidi Kukkakorpi, Jonna Peltonen, Siiri Haapala, IIro Raitakari
caddie-master@kalafornia.com

Palvelupäällikkö Karri Suvanto
opiskelemassa


Toiminnanjohtaja Ville Tuovinen
0500-592812
ville@kalafornia.com

Pro Matti Ojala
040-7310355
matti.ojala@kalafornia.com

Klubiravintola:
Mari-Anne Fisk, klubiemäntä
040-5867074
mari-anne.fisk@kalafornia.com
Tommi Vanhatalo, kokki
Seija Näriäinen, kokki

Golfshop
Kimmo Fisk
puh: 0400-784847
kimmo.fisk@kalafornia.com

Kenttämestari Rami Laurila
050-5395812
rami.laurila@kalafornia.com

Apulaiskenttämestari Hannes Kalmi
044-5303885
hannes.kalmi@kalafornia.com

Puheenjohtaja Timo Santavuo
0400-313349
timo.santavuo@ahslaki.fi

Klubikapteeni Jouni Koivukoski
044-701 4873
jouni.koivukoski@pori.fi

Lady-kapteeni Sanna Wiksten
​​​​​​​040 7371606
sanna.wiksten@gmail.com



Kentänhoitohenkilöstö 2019
Kenttämestari Rami Laurila, apulaiskenttämestari Hannes Kalmi, Jussi Mäkitalo, Sami Ojala, Marko Sarmila

Hallitus 2019 Pj Timo Santavuo, Matti Kyytinen (varapj), Riitta Kilo, Jarkko Stenbacka, Susanne Tuunanen, Jouni Koivukoski, Matti Savinen, Juhani Kukkakorpi ja Roni Virtanen.

Toimikunnat

Kilpailutoimikunta: (kilpailu-, tasoitus- ja kentän pelilliset asiat) Pj Jouni Koivukoski, Jarkko Stenbacka, Roni Virtanen, Matti Kyytinen, Harri Kivinen, Mikko Haapala, Juha Mäkinen, Petri Sampakoski, Juhani Kukkakorpi ja Ari Heinämäki

Senioritoimikunta:
Olli Virtanen, puheenjohtaja, 0500-723 841, ollijvirtanen@dnainternet.net
Raija Kukkakorpi, Juhani Pihl. Matti Savinen, Sirpa Wirtavuori, I​lkka Huttunen, Petter Suvikas, Leena Lehtinen
​​​​​​​
Naistoimikunta Pj Susanne Tuunanen, Katja Linden, Riitta Kilo, Anne Jyrkkiö, Sanna Wiksten, Anne Menna, Satu Lehtinen ja Mari-Anne Fisk

Junioritoimikunta Pj Heidi Kukkakorpi, Siiri Haapala, Laura Heinonen, Ann-Catrin Eklund, Juhana Räsänen