Yhteys

Porin Golfkerho ry - Kalafornian golfkenttä

Osoite: Kalafornian golfkenttä, Kalaforniantie 178, 28100 Pori

Puh: 0600 307 307 ( 0,81 €/min + ppm)

toimisto@kalafornia.com

​www.kalafornia.com
facebook.com/Kalafornia.PGK
instagram.com/kalaforniapgk
twitter.com/poringolfkerho

Caddie-masterin tavoitat myös WhatsAppin kautta
(emme vastaa WhatsApp puheluihin)

www.kalafornia.com
facebook.com/Kalafornia.PGK
twitter.com/poringolfkerho

Pankkiyhteys: Länsi-Suomen Osuuspankki
​tilinumero IBAN:
FI29 5700 8120 0482 23
OKOYFIHH​

Y-tunnus: 0911201-7

Laskutusohjeet:

Verkkolasku:
Operaattori: Maventa (003721291126)
Verkkolaskuosoite: 003709112017
OVT-tunnus: 003709112017

Paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Porin Golfkerho ry
09112017
PL 100
80020 Kollektor Scan

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Mahdolliset pdf-laskut:
invoice-09112017@kollektor.fi


Henkilöt:


Caddie-master:
0600 307 307
Jaana, Kristian
caddie-master@kalafornia.com

Toimisto: arkisin klo 9-16
toimisto@kalafornia.com (ei ajanvarausta)

Palveluesimies Jonna Peltonen: Lomalla 4.11. alkaen.
040 056 3767
toimisto@kalafornia.com

Toiminnanjohtaja Jukka Pelkonen
040 142 7118
jukka.pelkonen@kalafornia.com

Pro Matti Ojala
040 731 0355
matti.ojala@kalafornia.com

Klubiravintola Minna Vääräniemi
044 536 5333
minna.vaaraniemipgk@gmail.com

Golfshop
Kimmo Fisk
puh: 040 078 4847
kimmo.fisk@kalafornia.com

Kenttämestari Rami Laurila
050 539 5812
rami.laurila@kalafornia.com

Kenttämestari Hannes Kalmi
044 530 3885
hannes.kalmi@kalafornia.com

Puheenjohtaja Juhani Kukkakorpi
040 085 7612
juhani.kukkakorpi@vesivek.fi

Klubikapteeni Mikko Haapala
040 083 9961
mikko.haapala@halatek.fi

Lady-kapteeni Sanna Wiksten
​​​​​​​040 737 1606
sanna.wiksten@gmail.com



Hallitus 2023 Pj Juhani Kukkakorpi, vpj Joni Nummelin , Riitta Kilo, Susanne Tuunanen, Jouni Koivukoski, Sanna Wiksten, Mikko Haapala, Olli Virtanen ja Matti Kyytinen

Toimikunnat

Kilpailutoimikunta: (kilpailu-, tasoitus- ja kentän pelilliset asiat)
Pj Joni Nummelin 050 525 3571, joni.nummelin@isworks.fi
Mikko Haapala, Juhani Kukkakorpi, Jarkko Stenbacka, Matti Kyytinen, Petri Sampakoski, Juha Mäkinen ja Sanna Wiksten

Senioritoimikunta:
Olli Virtanen, puheenjohtaja, 050 072 3841, ollijvirtanen@dnainternet.net
Matti Savinen, Maarit Lepomäki, Eija Koskenniemi, Petter Suvikas, Leena Lehtinen, Mikko Koivunen
​​​​​​​
Naistoimikunta:
Sanna Wiksten (Lady kapteeni) 040 737 1606, sanna.wiksten@gmail.com
Satu Lehtinen, Laura Heinonen, Iiris Nikitin ja Hanna Papinaho

Junioritoimikunta
Pj Joni Rinne 040 7218773, joni.rinne73@gmail.com
Laura Heinonen, Aino Nummelin ja Roope Heikkilä