Kentät AUKI viheriöille (säävaraus)
VARAUKSET NETISTÄ  Nexgolf, vieraat Teetime
Caddiemaster/Klubi/puhelin: ark 11-18, la-su 9-16
Puhelin: 0600-307 307 
Range: auki 

 

 

Porin Golfkerho ry - Kalafornian golfkenttä

Postiosoite: PL 25, 28601 Pori

Käyntiosoite: Kalafornian golfkenttä, Kalaforniantie, 28100 Pori

Puh: 0600 307 307

toimisto@kalafornia.com

​www.kalafornia.com
facebook.com/Kalafornia.PGK
twitter.com/poringolfkerho

Pankkiyhteys: Länsi-Suomen Osuuspankki
​tilinumero IBAN:
FI29 5700 8120 0482 23
OKOYFIHH​

Y-tunnus: 0911201-7


Laskutusohjeet:

Verkkolasku:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003709112017
OVT-tunnus: 003709112017

paperiset laskut:
Porin Golfkerho ry (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 91831
00021 LASKUTUS

Sähköposti laskut (PDF):
PorinGolfkerhory.FI.P.111761-3@docinbound.com

HUOM 1.5.2021 alkaen laskutusosoitteet

Operaattori: Maventa (003721291126)
Verkkolaskuosoite: 003709112017
OVT-tunnus: 003709112017

Paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Porin Golfkerho ry
09112017
PL 100
80020 Kollektor Scan

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Mahdolliset pdf-laskut:
invoice-09112017@kollektor.fi


Henkilöt:


Caddie-master
0600 307 307
Jonna, Silja, Iida, Sara, Tiina
caddie-master@kalafornia.com

Toiminnanjohtaja Ville Tuovinen
0500-592812
ville@kalafornia.com

Pro Matti Ojala
040-7310355
matti.ojala@kalafornia.com

Klubiravintola:
Riikka Reunamo
050-5959695
riikka@reunamo.com

Golfshop
Kimmo Fisk
puh: 0400-784847
kimmo.fisk@kalafornia.com

Kenttämestari Rami Laurila
050-5395812
rami.laurila@kalafornia.com

Apulaiskenttämestari Hannes Kalmi
044-5303885
hannes.kalmi@kalafornia.com

Puheenjohtaja Juhani Kukkakorpi
0400 857612
juhani.kukkakorpi@vesivek.fi

Klubikapteeni Mikko Haapala
0400-839961
mikko.haapala@halatek.fi

Lady-kapteeni Sanna Wiksten
​​​​​​​040 7371606
sanna.wiksten@gmail.com



Hallitus 2021 Pj Juhani Kukkakorpi, vpj Joni Nummelin , Riitta Kilo, Susanne Tuunanen, Jouni Koivukoski, Matti Savinen, Sanna Wiksten ja Mikko Haapala.

Toimikunnat

Kilpailutoimikunta: (kilpailu-, tasoitus- ja kentän pelilliset asiat)
Pj Joni Nummelin 050 525 3571,
Jouni Koivukoski, Jarkko Stenbacka, Roni Virtanen, Matti Kyytinen, Harri Kivinen, Mikko Haapala, Juha Mäkinen, Petri Sampakoski, Juhani Kukkakorpi ja Ari Heinämäki

Senioritoimikunta:
Olli Virtanen, puheenjohtaja, 0500 723 841, ollijvirtanen@dnainternet.net
Matti Savinen, Maarit Lepomäki, I​lkka Huttunen, Petter Suvikas, Leena Lehtinen
​​​​​​​
Naistoimikunta:
Sanna Wiksten (Lady kapteeni) 040 737 1606,
Anne Jyrkkiö, Anne Menna, Satu Lehtinen, Laura Heinonen ja Niina Valli

Junioritoimikunta
Pj Matti Ojala 040 731 0355
Heidi Kukkakorpi, Laura Heinonen, Joni Nummelin, Aino Nummelin, Jussi siren, Jere Raita