Toimisto klo 10-15 arkisin, varmista 0500-592812. 
Ravintola, pukuhuoneet SULJETTU

Lintupuisto: talviviheriöt, auki jäsenille
Suisto + Joki ja Par3: suljettu
Range: automaatit suljettu

 

Juniorit yhteystiedot

Juioritoimikunnan, valmentajan ja ohjaajien yhteystiedot löydät täällä.

Junioritoimikunta 2016

Ari Linden, pj. (044-5902520), ari.linden@dna.fi
Jarno Blomster, ohjaajat (044-5374765), jarno.iltis@tulsatakunta.com
Jarkko Stenbacka, lajiopetus (0400-626320), jarkko.stenbacka@pori.fi
Juha Hiukka, ohjaaja (044-3030300), juha.hiukka@gmail.com


Kilpa-, haastaja- ja harrasteryhmien valmentaja ja ohjaajat

Matti Ojala, valmentaja, kilparyhmät (040-7310355), matti.ojala@kalafornia.com
Jarno Blomster, ohjaajien vastaava, (044-5374765), jarno.iltis@tulsatakunta.com
Tommi Koivunen, TT-vastaava, (050-3245673), tommihannakoivunen@gmail.com
Ari Linden, AT-, FJT- ja SM-vastaava, (044-5902520), ari.linden@dna.fi​
Heidi Kukkakorpi, ohjaaja tarvittaessa kaikissa ryhmissä (0400-607078) heidi.kukkakorpi@gmail.com


Alle 10 v. pojat ja tytöt / aloittelevat juniorit
Ohjaajat: Jarno Blomster ja Mirva Blomster

10-12 v. pojat ja tytöt / perustaidot omaavat juniorit
Ohjaajat: Tommi Koivunen ja Laura Heinonen

yli 13 v. pojat ja tytöt / edistyneemmät juniorit
Ohjaajat: Jarkko Stenbacka ja Juha Hiukka

Lisäksi ohjaajina toimivat: pro Matti Ojala Heidi Kukkakorpi, Pauli Heinonen, Niko Leinonen, Katariina Tamminen ja vanhemmat kilpapelaajat.


Seurakehitysyhteistyö
Jukka Pelkonen, SGL / Liiku, (040-9000844), jukka.pelkonen@liiku.fi

Päiväkerho
Heidi Kukkakorpi, vastaava ohjaaja (0400-607078) heidi.kukkakorpi@gmail.com
Arttu Linden, ohjaaja, 044-9703950, arttu.linden@dnainternet.net
Iiro Raitakari, ohjaaja

Kaikille avoimet junioriharjoitukset
Heidi Kukkakorpi, vastaava ohjaaja (0400-607078) heidi.kukkakorpi@gmail.com

Koulu- ja päiväkotiyhteistyö
Matti Ojala, valmentaja, (040-7310355), matti.ojala@kalafornia.com
Heidi Kukkakorpi, ohjaaja/koulut, vastaava ohjaaja/päiväkodit (0400-607078) heidi.kukkakorpi@gmail.com
Jarno Blomster, vastaava ohjaaja/iltis, (044-5374765), jarno.iltis@tulsatakunta.com

Seurayhteistyö
Matti Ojala, valmentaja, (040-7310355), matti.ojala@kalafornia.com
Heidi Kukkakorpi, ohjaaja, (0400-607078) heidi.kukkakorpi@gmail.com