18r Suisto+Joki viheriöt auki 19.4. alkaen. Fee 18r 30€/9r 20€
9r.Lintupuisto kiinni
Par3 auki viheriöille
Klubi/ravintola/golfshop: klo 10-17 kahviopalvelut. 02-6303888
Range: palloautomaatit toiminnassa

 

 

Naistoimikunnan kokoonpano 2018

Sanna Wiksten, Ladykapteeni (040 737 1606) sanna.wiksten@gmail.com

Susanne Tuunanen, puheenjohtaja ja hallituksen yhteyshenkilö (040 506 4343) stuunanen@hotmail.com

Riitta Kilo (040 555 2444) riitta.kilo@a-ahlstrom.fi

Mari-Anne Fisk (040 586 7074) mari-anne.fisk@kalafornia.com

Anne-Mari Jyrkkiö (044 714 1912) anne.jyrkkio@op.fi

Anne Menna (040 745 4816) anne.menna@maxton.fi

Satu Lehtinen (044 535 8222) sama.lehtinen@pp.inet.fi

Katja Linden (044 5261005) katja_linden@hotmail.com