Toimisto klo 10-15 arkisin, varmista 0500-592812. 
Ravintola, pukuhuoneet SULJETTU

Lintupuisto: talviviheriöt, auki jäsenille
Suisto + Joki ja Par3: suljettu
Range: automaatit suljettu

 

Naistoimikunnan kokoonpano 2017


Katja Linden, Ladykapteeni (044 5261005) katja_linden@hotmail.com

Susanne Tuunanen, puheenjohtaja ja hallituksen yhteyshenkilö (040 506 4343) stuunanen@hotmail.com

Riitta Kilo (040 555 2444) riitta.kilo@a-ahlstrom.fi

Mari-Anne Fisk (040 586 7074) mari-anne.fisk@kalafornia.com

Anne-Mari Jyrkkiö (044 714 1912) anne.jyrkkio@op.fi

Anne Menna (040 745 4816) anne.menna@maxton.fi

Sanna Wiksten (040 737 1606) sanna.wiksten@gmail.com

Satu Lehtinen (044 535 8222) sama.lehtinen@pp.inet.fi