Klubi arkisin 21:30 saakka, la-su 20:30 saakka  
Caddie-master 02-6303888 (8-19)Ravintola lounas päivittäin
18r Suisto+Joki, fee ark 50€, la-su 55€. Jun.30€
9r Lintupuisto, fee 30€ jun. 20€
Par3, fee 10€, junnut 5€ 

 

Naistoimikunnan kokoonpano 2018

Sanna Wiksten, Ladykapteeni (040 737 1606) sanna.wiksten@gmail.com

Susanne Tuunanen, puheenjohtaja ja hallituksen yhteyshenkilö (040 506 4343) stuunanen@hotmail.com

Riitta Kilo (040 555 2444) riitta.kilo@a-ahlstrom.fi

Mari-Anne Fisk (040 586 7074) mari-anne.fisk@kalafornia.com

Anne-Mari Jyrkkiö (044 714 1912) anne.jyrkkio@op.fi

Anne Menna (040 745 4816) anne.menna@maxton.fi

Satu Lehtinen (044 535 8222) sama.lehtinen@pp.inet.fi

Katja Linden (044 5261005) katja_linden@hotmail.com