Klubi/ravintola suljettu, pukuhuoneet auki
Toimisto 02-6303888  (suljettu 22.-31.10.)
18r Suisto+Joki,  9r Lintupuisto
Päivägreenfee  20€ Junnut 10€  
Maksuohje klubin ulko-ovessa
 

 

Nuoret hallitsivat Jungen maljaa

Aleksi Lehtinen pelasi 2 kierosta pariin ja voitti neljän lyönnin erolla.
Aleksi Lehtinen ja Jungen malja
Aleksi Lehtinen ja Jungen malja

Aleksit Lehtinen ja Linden kävivät tiukan kilpailun Jungen maljan 2015 voitosta.
Lopulta Lehtinen otti selkeän neljän lyönnin voiton.
Kisan kolmanneksi taiteili Tomi Välimäki, joka jäi Lindenistä kuusi lyöntiä.

#
PelaajaSeuraK1K2Tulos
1Lehtinen AleksiPGK7272144
2Linden AleksiPGK7672148
3Välimäki TomiPGK7975154
4Mäkelä JaniPGK7579154
5Mäntykorpi MiikkaPGK7878156
6Lehtinen JuusoPGK8675161


Jungen muistokilpailu

#PelaajaSeuraOUT......IN......TOT......Slope...Tulos,
1Rautava TimoPGK4942912170

2Lohiluoma JuhaBG4639851471

3Haula Tuuli-MariaPGK.4147881573

4Hämäläinen EeroPGK4742891673

5Hämäläinen RobertPGK4441851174

6Viljanen MarkkuPGK4448921775